Genel Bilgiler

6. Pediatrik Rehabilitasyon Kongresi & 2. Öğrenci Sempozyumu; 4-7 Haziran 2021 tarihlerinde online platformda gerçekleşecektir.

Kongre Dili: Kongrenin resmi dili Türkçe'dir.

Bildiriler: Kongreye sözel ve poster bildiriler kabul edilecektir.
Kabul edilen ve sunulan özetler; Emerging Sources Citation Index (ESCI) ,EBSCO,  Cumulative Index to Nursing and Allied Health Literature (CINAHL), Excerpta Medica (EMBASE), AMED Physiotherapy Index, SPORTDiscus, Türk Tıp Dizini ve Ulakbim Türk Tıp Dizini'nde yer alan Journal of Exercise Therapy and Rehabilitation (JETR) dergisinde online basılacaktır.

Katılım Belgesi: Kayıtlı tüm katılımcılar kongrenin son günü online kongre platformu sistemi üzerinden dijital katılım belgelerini alabileceklerdir.

Davet Mektubu: Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek davet yazıları organizasyon sekretaryası aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Kongre davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.

Ekran Alıntısı ve Kayıtlar: Telif hakları sebebi ile, sunumların ekran alıntısına veya kayıt edilmesine izin verilmemektedir.

Online Kongre Platformu Kullanıcı Adı ve Şifresi: Kayıt ve ödeme işlemlerini tamamlayan katılımcılara kongre başlangıcından 3-4 gün önce kongre sanal platforma giriş kullanıcı adı ve şifresi kişiye özel olarak gönderilecektir. Şifre tek kişinin kullanımı için uygun olup aynı anda sadece tek bir cihazda çalışacaktır.

Sanal Sergi Alanı: Stantlar kongre süresi boyunca ziyarete açık olacaktır.

İptal ve İade Koşulları: 21 Mayıs 2021 tarihine kadar katılımcının kongreye katılmaktan vazgeçmesi durumunda ödenmiş olan tutarın %50'si kongre sonunda iade edilecek, bu tarihten sonraki iptallerde iade yapılmayacaktır.